Kontakt oss

Mail_phone_big_blue

Det er vi som er Vileda Professional

Contact_map
       Her finner du informasjon om
       hvordan du enklest kommer i
       kontakt med oss: 

       Hovedkontor:
       Freudenberg Home and
       Cleaning  Solutions AS
       Industriveien 25, inngang B
       Postboks 220
       2021 Skedsmokorset
       Tlf: 63 87 26 66 
     

1. Geir-Helge Sjaaeng

Salgssjef

Nord-Norge/Østlandet

Mobil: 95 90 75 45

geir-helge.sjaaeng@fhp-ww.com

2. Arne Jenssen

Regionsansvarlig

Sørlandet

Mobil: 41 41 60 76

arne.jenssen@fhp-ww.com

3. Eivind Brynildsen

Distriktsjef

Bergen/Stavanger

Mobil: 95 55 58 17

eivind.brynildsen@fhp-ww.com

4. Bjørn Munkebye

Distriktsjef

Midt-Norge

Mobil: 41 42 94 94

bjorn.munkebye@fhp-ww.com

5. Richard Skydsrud Distriktssjef Østlandet +4792844367

richard.skydsrud@fhp-ww.com

6. May-Britt Melby

Markedsassistent

Telefon: 63 87 26 67

may-britt.melby@fhp-ww.com

7. Ulrika Appelros

CIC Norge

Telefon: +46 40 669 50 66

ulrika.appelros@fhp-ww.com